new|generation
LT EN
Bažnyčia kitoje šalyje:30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03


2016 - Plėtros ir naujų galimybių metai!

10.01.2016.
Nuotrauka: 1 (1)
nuotraukų peržiūrai spausti rodykles

Šiais metais visos „Naujosios kartos“ bažnyčios orientuojasi į plėtrą. Plėtrą, kuri nukreipta ne tik į matomą fizinį augimą, bet taip pat apima visas svarbias dvasines, emocines ir kokybės sritis. Dievas mums yra numatęs daug naujų, gerų dalykų šiais ir visais ateinančiais metais. Todėl nepaliaukime melstis ir tikėti Jo pažadais. Naujos galimybės ir naujos perspektyvos teateina į mūsų gyvenimus!

    Kiekvienais metais pirmosios sausio mėnesio savaitės bažnyčioje prasideda malda ir pasninku. Šie metai ne išimtis, sausio 4 – 9 dienomis rinkomės maldai ir drauge pasninkavome. Stipresni pasninkavo visą savaitę, silpnesni pasirinko trumpesnį dienų skaičių. Sekmadienį visi vieningai užbaigėme šį tikėjimo maratoną duonos laužymu ir žengėme į naujus metus pasiruošę. Susirinkimo metu pastorė Lina Vyšniauskienė dalinosi žodžiu apie bažnyčios tikslus naujiems metams, kalbėjo apie artėjantį 13-ąjį Protestantų bažnyčios „Naujoji karta“ gimtadienį, o taip pat apie mūsų pasišventimo ir atsidavimo svarbą krikščioniškai veiklai.

    Prieš keletą mėnesių prie mūsų bažnyčios prisijungęs ir į Jėzų Kristų įtikėjęs Giedrius Rudokas degė nekantrumu pasidalinti savo liudijimu. Prieš įtikėjimą vaikinas buvo giliai įklimpęs į priklausomybes bei skolas, turėjo problemų su policija. Išgirdęs skelbiamą Evangelijos žodį jis įtikėjo ir Jo gyvenimas pradėjo keistis į gerą pusę. Dabar jis džiaugiasi tuo ką Viešpats daro jo gyvenime. Giedrius tapo daug atsakingesnis, pradėjo melstis, nagrinėti Bibliją. To pasekoje iš jo gyvenimo pasitraukė pyktis, depresija ir daugybė kitų blogų dalykų. Šiuo metu Giedrius nori toliau judėti į priekį, pradėti mokytis užsienio kalbą ir atsiradus galimybei važiuoti studijuoti į Biblijos mokyklą.

    Šio neįprasto susirinkimo pabaigoje, po duonos laužymo, Lina meldėsi ir patepė aliejumi kiekvieną, kuris buvo bažnyčioje. Drauge dalyvavo keletas naujų žmonių, kurie meldėsi atgailos malda ir priėmė Kristų į savo gyvenimą. Tikime, kad Dievas išgelbės jų šeimas bei atsakys į jų kasdienius poreikius.

 

    Pamokslą ir Giedriaus liudijimą galite pasiklausyti čia.Naujienos

Pasaulinė lyderystės konferencija 2016Susirinkimai su pastore Olga Lediajeva iš LatvijosSeminaras „Narkotikams ir alkoholiui – NE!“Nick Vujicic atvyksta į Lietuvą rugsėjo 30 dieną!Diskoteka ElektrėnuoseAleksandras Patlis atvyksta į Lietuvą!Protestas prieš vaikų teisių tarnybos vykdomą krikščionių šeimų persekiojimą ir vaikų atiminėjimąKrikščioniškos muzikos festivalis SIELOS 2015

Pamokslai

Vaidas Vyšniauskas - „Evangelijos paprastumas“Vaidas Vyšniauskas - „Pagalba iš aukštybių“Vaidas Vyšniauskas - „Viešpaties keliai“Sergej Senokosov - „Apie Šventąją Dvasią“Andrej Viazinin - „Kas tau yra Jėzus?“Olga Lediajeva - „Tavo taurė“Olga Lediajeva - „Dievo tvarkdariai“Grigori Kolessov - „Santuokos sandora“

Duomenys

13-ojo bažnyčios „Naujoji karta“ gimtadienio įspūdžiaiJaunimo susirinkimai ir akcijos. Prisijunk!Seminaras „Dievotumas“Keičiasi ketvirtadienio tarnavimų laikasNauji straipsniai apie šeimą, finansus, vadovavimą ir santykiusPrisinjunk prie mūsų Facebook'eGarso įrašų katalogaiPrisidėkite prie bažnyčios veiklų savo aukomisGiesmių tekstai

Gyvenimas

Mūsų bažnyčios pastoriaus asmeninis liudijimasSusitikimas su garsiu muzikantu ir kompozitoriumi – Aleksandru PatliuGiedriaus ir Vadimo liudijimaiPasninko ir maldos savaitė užbaigta duonos laužymu Šventinis sekmadienio susirinkimasEvangelisto apsilankymasVandens krikštas 2015Filmas „Paliktieji“ (angl. Left behind)

Protestantų bažnyčia „Naujoji karta“:
El. paštas: vilnius@naujojikarta.lt
Tel. +370 640 17023